DOŚWIADCZONY PRODUCENT NARZĘDZI I ELEMENTÓW METALOWYCH

DLA BUDOWNICTWA

SKLEP INTERNETOWY - SPRZEDAŻ DETALICZNA I HURTOWA

     

Twój koszyk jest pusty

  Logowanie/rejestracja

Zasuwa pozioma szeroka
Zasuwa pozioma szeroka

Zasuwa pozioma szeroka

13.65 zł

  • Długość: 27 cm
  • Długość blaszki : 17 cm
  • Szerokość blaszki: 8,5 cm
  • Wymiary progu: 7,5 cm dług. / 5,5 cm szer.

 

    Rygiel służy do zamykania drzwi gospodarczych lub bramy. Jest możliwość zastosowania kłódki, otwór na kłódkę ma średnicę 15 mm. Zasuwa wykonana z pręta o średnicy 14 mm. Umieszczona jest na blaszce o grubości 2 mm. Posiada 6 otworów o średnicy 6 mm służących do zamocowania całości.  Próg posiada 4 otwory o średnicy 6 mm służą do zamocowania jej do drzwi lub bramy. Całość jest widoczna na zdjęciach.

 

Metalowe zasuwy budowlane do drzwi, furtek, bram garażowych i wjazdowych

Zasuwy budowlane są doskonałym zabezpieczeniem dla drzwi i skrzydeł bram garażowych i wjazdowych, furtek oraz drzwi. Pozwalają uniknąć ich niepożądanego otwierania się lub zamykania, a opcja założenie kłódki zapewnia dodatkowe bezpieczeństwo na posesji. W naszym sklepie znajdziecie Państwo szeroki wybór rygli, który pozwoli na dostosowanie ich do indywidualnych potrzeb i oczekiwań każdego klienta, a w razie konieczności — stworzymy gotowy produkt na zamówienie. 

Wysokiej klasy materiały budowlane — zasuwy i rygle

Zasuwy i rygle należą do podstawowych materiałów budowlanych, które znajdą zastosowanie w każdym domostwie. Ich montaż pozwala uniknąć problemów z otwierającymi się skrzydłami bram, furtek i drzwi. Prosta instalacja umożliwia samodzielne mocowanie w wybranych miejscach, bez konieczności korzystania z usług fachowca. Każdy element został stworzony z wysokiej jakości materiałów, z dużą dbałością o detale. Precyzja wykonania bezpośrednio przekłada się na jakość korzystania z zasuw — wszystkie konstrukcje pozwalają na ich płynne zasuwanie. W naszej ofercie znajdują się kompletne zestawy (bez śrub montażowych). Jeśli prezentowana oferta nie spełnia oczekiwań klienta, istnieje możliwość wykonania zasuw i rygli na specjalne życzenie, z uwzględnieniem konkretnych wymiarów i wytycznych konstrukcyjnych. 

Oferujemy zasuwy ze sprężyną oraz pionowe i poziome rygle

Aby spełnić wszystkie oczekiwania naszych klientów, do sprzedaży wprowadziliśmy dwa rodzaje zasuw — pionowe i poziome oraz wykorzystujące system sprężynowy. Zastosowanie w ryglu sprężyny wspomaga pracę całego mechanizmu, ułatwiając szybkie otwarcie i zamknięcie drzwi bez użycia siły. Pionowe i poziome zasuwy dają możliwość montażu w dwóch płaszczyznach. Umożliwia to ich dwojakie zastosowanie — jako blokada pojedynczego lub dwóch skrzydeł. Aby skutecznie zaryglować dwuskrzydłową konstrukcję, należy zamontować zarówno element pionowy, jak i element poziomy. Bez względu na wybór, każdy rygiel umożliwia szybkie i wygodne mocowanie kłódki. Wszystkie produkty zostały przygotowane do docelowego montażu, posiadają specjalne otwory oraz niezbędne do stabilnego mocowania i zakotwiczenia elementy.  

Akcesoria budowlane — szeroki wybór zasuw dopasowany do potrzeb

Jesteśmy doświadczonym producentem elementów metalowych. Na rynku istniejemy blisko dwadzieścia lat, dlatego sprzedawane przez nas zasuwy to produkty, które powstały na bazie szerokiej wiedzy i kompetencji. Wszystkie oferowane rygle powstały z użyciem najwyższej klasy materiałów. Sprzedajemy zasuwy o różnych wielkościach, umożliwiających ich montaż nawet w trudno dostępnych miejscach. Wybór każdego produktu powinien zostać podyktowany przede wszystkim możliwościami jego zamocowania oraz funkcją, którą powinien spełniać. Do niewielkich elementów, takich jak furtka, warto zastosować drobniejsze konstrukcje, z kolei do bram garażowych czy wjazdowych konieczne będzie wykorzystanie masywniejszych układów, będących w stanie utrzymać je stabilnie, nawet przy silniejszych podmuchach wiatru.